FAALİYETLERİMİZ
Otopark

Katlı ve Açık otoparklar, Kentaş’ın modern, çevreci ve teknolojik bakış açısıyla, şehrin dokusuyla örtüşen yepyeni projeler üreterek yoluna devam ediyor. Engelli vatandaşlara özel yer ayrılan katlı ve açık otoparklarımızda, bisikletler içinde park alanları  bulunuyor.

Detaylı İncele
Parkomat

KENTAŞ, bünyesinde işlettiği; katlı, açık ve cadde üstü otoparklarını, ESOTOPARK markası adı altında işletmektedir. Şirketimizin otopark işletmesinde ki temel amacı; park etme kültürünün toplum tabanına yayılmasını sağlayarak, trafik yoğunluğunu azaltmak ve doğru projeler ile vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını kaliteli bir hizmet ile buluşturmayı sağlamaktır.Parkomart;cadde üstü otopark amaçlı park eden araçların araç giriş-çıkış kontrolünü,park sürelerinin tarifelendirilmesini,tahsilat bilgi fişi ile ödeme alınmasını,tüm iş süreçlerinin raporlaması ve yönetimini mobil el terminalleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

Detaylı İncele
Bot

Porsuk Çay'ında bot gezintisi yapabilir.Porsuk Çayı'nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Detaylı İncele
Gondol

Porsuk Çayı'nda EBB’nin kendi imkanları ile yaptığı gondollarda Porsuk Çayı'nın güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Detaylı İncele
Tren

Sazova Bilim Kültür ve Sanat Park'ında yer alan nostaljik gezi trenimiz sayesinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli anlara ve muhteşem manzaraya tanık olabileceksiniz.

Detaylı İncele