HİZMET NOKTALARIMIZ
TÜMÜNÜ GÖR
HAKKIMIZDA

KENTAŞ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak, 2000 yılında “Mutlu Şehir Kusursuz Hizmet“ sloganıyla vatandaşlarımıza, otopark ve turistik seyahat işletmeciliğinde, kaliteli ve güvenli hizmet sunabilmek için kurulmuştur.

KENTAŞ, bünyesinde işlettiği; katlı, açık ve cadde üstü otoparklarını, ESOTOPARK markası adı altında işletmektedir. Şirketimizin otopark işletmesinde ki temel amacı; park etme kültürünün toplum tabanına yayılmasını sağlayarak, trafik yoğunluğunu azaltmak ve doğru projeler ile vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını kaliteli bir hizmet ile buluşturmayı sağlamaktır.

Ayrıca şirketimiz bünyesinde işletmiş olduğumuz; ESBOT ve ESGONDOL markalarımız ile şehrimizin sembollerinden, Porsuk Nehri üzerinde turistik seferler düzenlenmekte; SAZOVA GEZİ TRENİ ile de Sazova Tema Parkında gezi ve ulaşım amaçlı tren turları yapılmaktadır. Bu seferlerde, özellikle şehrimize turistik amaçlarla gelen vatandaşlarımızı kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet ile ağırlayarak, şehrimizin tanıtım ve olumlu algısına değer katma amacında bulunmaktayız.

 

NELER YAPIYORUZ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan KENTAŞ A.Ş. Trafik İşaretleme - Yönlendirme çalışmalarını ve resmi markası ESOTOPARK ile otopark işletmeciliği sektöründe faaliyet göstermektedir.

new
Kentaş Personelleri İngilizce kursuna başladı.

Personellerimiz, alanında uzman öğretmenler eşliğinde İngilizce kursuna başladı.

Şehrimizde artan yabancı turistlere kaliteli hizmet sunmak ve personelimizin gelişimine verdiğimiz önem nedeniyle toplamda üç ay sürecek yabancı dil eğitimi başarı ile devam etmektedir.

Devamı İçin Tıklayınız
new
Gondolların İlk Kadın Sürücüleri

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin büyük ilgi gören Porsuk Çayı’ndaki gondol turlarında, ilk kadın gondol sürücüleri göreve başladı.

Bozkırın ortasında gondolları ile ünlü Venedik şehrini hatırlatan Eskişehir’de, gondol turlarında artık kadın gondol sürücüleri de görev yapacaklar.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesinde üst düzey bürokratlık, yöneticilik, başta olmak üzere otobüs şoföründen parkomat görevlisine zabıtadan vatmana kadar her alanda başarı ile görev yapan kadınlar, gondollarda da görev alarak alacaklar.

Turizm sezonunun başlamasıyla Eskişehir’e on binlerce turist gelmeye devam ederken, Porsuk Çayı’ndaki gondol seferleri de büyük görüyor.

Hafta sonları özellikle büyük yoğunluğun yaşandığı gondol turlarında artık 2 kadın gondol sürücüsü misafirlere eşlik edecek.

En fazla dört kişinin binebildiği ve haftanın 7 günü hizmet veren gondollarda, 9 personel ve 7 gondol ile misafirlere Porsuk Çayı’nda Eskişehir turu yaptırıyor.

Kadın gondolcular deneme sürüşlerinin ardından resmen göreve başlarken, turistler de kadın sürücüleri görmekten çok mutlu olduklarını söyleyerek, “Kadınlarımızın başaramayacağı hiçbir görev yoktur. Büyükşehir Belediyesinin bu uygulamasını çok beğendik. Çünkü kadın elinin değdiği yer daha da güzelleşir. Başkan Yılmaz Büyükerşen Eskişehir’i her anlamda Avrupa şehri yapmış.” dediler. Kadın gondol sürücüleri de, misafirleri en iyi şekilde ağırlamaya devam edeceklerini belirterek kendilerine olan güveni nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ettiler.

Devamı İçin Tıklayınız
new
EPA'nın yayınlamış olduğu "Parking Trend International''ın müteakip sayısında 2 sayfayı OID'in tanıtımına ayırdı.

Amerika Birleşik Devletleri Çevre Koruma Ajansı EPA'nın yayınlamış olduğu ''Parking Trend International''ın müteakip sayısında 2 sayfayı Kentaş'ın da üyesi olduğu ''Otopark İşletmecileri Derneği OID''in tanıtımına ayırdı.

Tanıtım linki için tıklayınız.

 

Devamı İçin Tıklayınız
new
Personellerimize Yazlık Kıyafet Dağıtıldı.

Personellerimize yazlık kıyafet dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

Devamı İçin Tıklayınız
new
Belediye İştiraklerinin Danışma Toplantısı

AB üye ülkelerinin deneyimleri doğrultusunda belediye yönetimindeki iştiraklerin işleyişi açısından bir mevzuat tasarısı oluşturulmasına yönelik tavsiyeler geliştirilmesi konusunda danışma toplantısı gerçekleştirildi. Şirket Genel Müdürümüz İbrahim Çolak ve Şirket Avukatımız Semih Sivri katılım göstermiştir.

Devamı İçin Tıklayınız
advert
Sarısungur Açık Otoparkımız Hizmete Açılmıştır.

Sarısungur Göleti Gülpınar Mh.574 Sk. No:71'de yer alan otoparkımız hizmetinize açılmıştır.

Devamı İçin Tıklayınız
advert
Eskibağlar Açık Otoparkımız Hizmete Açılmıştır.

Eskibağlar Mh. Çamlıyol Sk. No:8/1'de yer alan 83 araç kapasiteli otoparkımız 7/24 hizmetinize açılmıştır.

Devamı İçin Tıklayınız

VİZYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz sektörlerde, teknolojik yenilikleri takip ederek, alanında yetkin personellerle çalışıp, piyasa fiyatını belirleme noktasında aktif rol alarak, sektörel kaliteyi artırmayı sağlamak.

MİSYONUMUZ

Faaliyet noktalarımızda, insanlara güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunarak, yüzlerinde tebessüm bırakmayı sağlamak. Ayrıca EBB' nin; “Eskişehir’de yaşayan nesillerin daha iyi yetişmesini ve hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artırarak geleceğe umutla bakmalarını sağlamak. “ misyonuna katkı vermek.

İLETİŞİM

Tel: +90 222 220 32 11 (Tel)
Tel: +90 222 220 18 13 (Fax Tel - Evrak)
Adres: İstiklal Mah. Çınar Sok. No:1 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR
FOTOĞRAF GALERİSİ
TÜMÜNÜ GÖR